Energetické poradenství

V rámci programu EKIS poskytujeme zdarma konzultace týkající se úspory energie, energetické soběstačnosti, udržitelnosti a dotací. Pomůžeme vám optimálně dimenzovat fotovoltaickou elektrárnu a nabídnout rady ohledně obnovitelných zdrojů energie, zateplení budov, výměny zdroje a dalších energetických úsporných opatření.

Jsme členem asociace energetických auditorů a programu pro bezplatné energetické poradenství EKIS.

Služby v rámci energetického poradenství

Návrh energetických opatření - NEO

Jestliže vlastníte rodinný dům nebo jste spoluvlastníkem bytového domu, je možné si po konzultaci nechat připravit návrh energetického opatření zahrnující zdroje tepla, elektrické energie a další. Vše je poskytováno v rámci EKIS poradenství zdarma.
Doporučujeme. Ideální nástroj pro návrh optimální fotovoltaické elektrárny.

Osobní a online konzultace

Potřebujete poradit s energiemi, úsporami, dotacemi nebo potřebujete nestranný názor na vybraný zdroj energie pro Váš domov? Poradíme Vám. Stačí si domluvit setkání.

Dotační asistence a poradenství

V rámci konzultací je možné využít i dotačně poradenskou činnost při žádosti o dotaci v programu nová zelená úsporám a nová zelená úsporám LIGHT.
Při realizaci FVE dotaci vyřídíme zcela za Vás.

Odborné studie a energetické posudky

Poskytujeme odborné studie a posudky energetického hospodářství pro veřejné i soukromé sektory, včetně návrhů energetických koncepcí pro různé typy objektů od obytných budov po průmyslové areály.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit nebo připravit návrh úsporných opatření? Stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my se Vám ozveme.