O nás

Jsme již 10 let na trhu. 

Mladá, moderní, dynamicky se rozvíjející společnost z Brna. Působíme po celé České Republice a na Slovensku, avšak se Švýcarskou tradicí od roku 1889. V České Republice jsme již od roku 1998 a v roce 2013 jsme přišli na Český trh právě se solárními taškami na střechu. Jsme jediní dodavatelé technologie Solární tašky do České a Slovenské Republiky. Naše střešní fotovoltaické systémy mají tisíce spokojených zákazníků po celé Evropě.

Zabýváme se zejména realizací obnovitelných zdrojů využívající energii ze slunce - fotovoltaické elektrárny a solární kolektory, aktivním monitoringem a správou výroben. Dále zajišťujeme žádosti o dotace, zpracování analýz, energetické posudky a bezplatné poradenství v oblasti úspor energií. 

Neustále sledujeme novinky v oblasti obnovitelných zdrojů a baterií, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší řešení pro Vaši domácnost či firmu.

Přinášíme nová řešení, která lépe optimalizují výkon jednotlivých panelů, usnadňují instalaci i využívání vyrobené elektrické energie a v neposlední řadě, také zvyšují uživatelský komfort.

Můžete nás potkat i na veletrhu...

Flora Olomouc

ForArch Praha